Facebook

Program

Malina Brothers

Datum 23. 03. 2018 Čas 19:00 Místo Sál Střelnice Rezervace vstupenek Rezervace

Bratři Malinové, tedy

banjista Luboš Malina (Druhá Tráva),

kytarista Pavel Malina (Žalman a spol.) a

houslista Josef Malina (Monogram),

se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers,                              ke kterému přizvali ještě... 

kontrabasistu Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet).

 

Věříme, že Vám známé, i méně známé písně v jejich podání udělají radost a že se uvidíme na vrchlabském koncertu.

  Videopozvánku najdete zde

Bratři Malinové, nejznámější „sidemani“ českého folku a country

Každý, kdo se někdy nachomýtl k české folkové, country nebo bluegrassové muzice, nemohl nenarazit na příjmení Malina. Talentovaní muzikanti a sourozenci - banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (ex. Žalman a spol.) a houslista Pepa (Monogram) se totiž za několik posledních dekád objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Není náhodou, že jejich muzikantské kvality využívali nebo využívají interpreti a kapely různých žánrů od Lucie přes Pavla Bobka, Wabiho Daňka, Věru Martinovou nebo Lenku Filipovou. Bylo jen otázkou času, kdy se nakonec bratři sejdou ve společném projektu. Nakonec mezi sebe přizvali ještě dalšího náchodského rodáka, kontrabasistu a zpěváka Pavla Peroutku (Spirituál Kvintet).

Skupina má na svém kontě studiové album Rychlejší Koně vydané v roce 2013 a aktuální album Malina Brothers & Charlie McCoy.   Jak už název napovídá, do rodiny předních hudebníků české country a folku přibyl legendárním nashvillský muzikant Charlie McCoy (Bob Dylan, Elvis Presley, Simon & Garfunkel, Johnny Cash, Roy Orbison, Ringo Starr...), bez nadsázky označovaný jako nejslavnější světový hráč na foukací harmoniku.

V současné době skupina Malina Brothers připravuje natáčení nového alba se zpěvačkou Česko-Španělského původu Kateřinou Garcia. Mimořádná zpěvačka Kateřina García představuje absolutní špičku interpretace irského zpěvu v našich zemích. Katka, momentálně žijící v Irsku, působila řadu let ve skupině Dún an doras a dnes je považována za majitelku jednoho z nejkrásnějších hlasů nejen na české scéně. Vydání alba je plánováno na podzim r. 2017.  V roce 2018 pak bude album představeno v rámci TOUR 2018 na několika společných koncertech i s Kateřinou García.

Vstupné: 150 -180,- Kč  /  ČÍSLOVANÝ SÁL!

Děti do 15 let vstup zdarma (nutné vyzvednout si vstupenku)

UPOZORNĚNÍ: zvukařský pult je umístěn v 11 a 12 řadě uprostřed!

Sleva pro studenty VU3V 25%

Partneři

ATL Elektro hudy.cz Pekviz Caffé Botta Havex auto Kozí plácek 127 Hendrych U Zvonu Hotel Labuť Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ACR design Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems