Facebook

Program

Poznej svého kandidáta s Kampaničkou

Datum po 24. 09. 2018 Čas 17:00 Místo DEBATA

Poznej svého kandidáta s Kampaničkou!

Moderovaná veřejná debata s kandidáty do vrchlabského zastupitelstva 2018 - 2022

Zajímá Vás, kdy dojde na opravu chodníku či silnice před Vaším domem? Přemýšlíte o tom, jaký bude další osud kina či městského parku? Víte, jak se rozdělují finance města? Nebo jste v podstatě spokojeni se vším, co se ve Vrchlabí děje?

Ať je to tak či onak, o vašich pocitech a dojmech vždy rozhoduje a po další čtyři roky bude rozhodovat 21 členů zastupitelstva města, v čele s jeho Radou.  A protože se blíží komunální volby, Kampanička Vám opět nabízí možnost seznámit se s postoji a plány jednotlivých kandidátů na zastupitele, napříč politickými stranami a uskupeními. Do poloviny září mají všichni kandidáti možnost vyplnit jednoduchý dotazník, umístěný na webových stránkách Kampaničky.  Vyplněné odpovědi kandidátů budou v 17. září zveřejněny na webu naší občanské iniciativy  www.kampanička.cz.

Moderovanou veřejnou diskuzí v pondělí 24. září od 17 hodin ve velkém sále Střelnice vyvrcholí představování jednotlivých kandidátů - těch, kteří zodpovězením několika stručných otázek našeho dotazníku projevili ochotu ke komunikaci s občany.

Kampanička, apolitická občanská iniciativa, která si klade za cíl pomoci občanům zorientovat se ve veřejném dění, pečlivě dbá, aby pravidla pro kandidáty byla od počátku jasně daná a pro všechny stejná. Snažíme se, aby se informace dostaly ke všem volebním uskupením a aby měli všichni stejnou možnost Kampaničku využít. Pokud se někdo rozhodl tak neučinit (kupříkladu proto, že nesouhlasí s touto formou prezentace kandidátů), je to jeho svobodné rozhodnutí. Věříme, že otevřená debata a vzájemné poznávání názorů přispěje k tomu, že se do zastupitelstva dostanou lidé čestní, otevření a tvůrčí.

Sledujte naše webové stránky a Facebook a budete-li mít jakékoli nápady, nebo dokonce chuť přiložit ruku k dílu, napište nám prosím na info@kampanicka.cz.

 

Za Kampaničku: Michal Daněk, Zdeňka Flousková, Jirka Kirjakovský a Petr Srp.

www.kampanicka.cz

/Pořádá Kampanička Vrchlabí/

Partneři

ATL Elektro hudy.cz Pekviz Caffé Botta Havex auto Kozí plácek 127 Hendrych U Zvonu Hotel Labuť Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ACR design Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems