KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Acoustic Front + Vende Ballini

Datum so 23. 03. 2024 Čas 20:00 Místo KONCERT

Místo konání: Klub KOTELNA

Acoustic Front + Vende Ballini
 
Přijďte si užít sobotní večer v Klubu Kotelna a poslechnout si songy z devadesátek! Nirvanu, Foo Fighters nebo Alice in Chains zahraje vrchlabská kapela Acoustic Front v novém složení. K nim se přidá Vende Ballini s akustickou kytarou.
 
Acoustic Front je složení několika hudebních nadšenců, kteří se utrhli ze svých kapel a projektů, aby si mohli zahrát své oblíbené skladby, které jsou obecně známé i neznámé. V repertoáru se nachází muzika převážně 90. let.
Vende Ballini představuje živou one man looping show, tvoří jí 1x Ballini (Václav Balint) a Washburn akustická kytara, se kterou live tvoří jednotlivé skladby. Živá produkce loopingu, s důrazem na hlas, rytmiku a melodičnost výběru coverů zahraniční tvorby (Ed Sheeran, One Republic, Imagine Dragons, Michael Jackson, Avicii atd.)
Za barem vás potěší catering Café Black and Wine, u kterého si můžete dát vychlazené pivko nebo míchaný drink.
Vstupné: 200 Kč

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
Picasso ACR design Petr Šuba Pekviz Caffé Botta hudy.cz U Zvonu Picasso Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ Ingtours ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa