KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Beata Hlavenková solo

Datum čt 16. 11. 2017 Čas 19:30 Místo Klub Kotelna

V. jazzový listopad / JAZZ THE NOVEMBER

 Partner jazzu na Střelnici

Z důvodu zahraničního turné bylo UVIRA TRIO odloženo. Omlouváme se za námi nezaviněné komplikace.

Beata Hlavenková uvede průřez svým současným repertoárem. Diváci se mohou těšit na ukázky z desek Theodoros, Scintilla, ale i zcela nové kusy. V prosinci tohoto roku navíc vyjde nové vánočně laděné album Bethlehem.  

Se svými projekty zaznamenala úspěch v České republice i zahraniční, o čemž svědčí nespočet nadšených recenzí i několik hudebních cen Anděl. Výjimečná klávesistka Beata Hlavenková vystoupí sólo 16. listopadu.

Nadžánrovou pianistku, skladatelku a producentku Beatu Hlavenkovou můžeme v posledních letech vídat nejčastěji s jejími sólovými projekty Scintilla a Theodoros nebo v Baromantice Lenky Dusilové. Hlavenková vystudovala University of Massachusetts, působila v uskupeních S´aight, Face of the Bass, ke spolupráci ji přizvali Věra Martinová, Yvonne Sanchez, Vertigo Quintet, Toxique, Triny, Ondřej Konrád, David Dorůžka, Justin Lavash, Karka Šarkozi, Ondřej Ruml, Iva Bittová aj.

V roce 2005 zahájila velmi plodnou spolupráci s Lenkou Dusilovou, s níž se coby interpret a spoluautor hudby a aranžmá podílí na vzniku a životě dvou originálních hudebních projektů oceněných výroční cenou Anděl: Eternal Seekers a Baromantika, na němž společně s duetem Tin Soldiers působí i jako hudební producent.

Vstupné: 150,- Kč / studenti a senioři 100,-

Se vstupenkou z předešlých jazzových koncertů v rámci V. jazzového listopadu sleva 20%!

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
Picasso ACR design Petr Šuba Pekviz Caffé Botta hudy.cz U Zvonu Picasso Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ Ingtours ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa