KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Benefiční módní přehlídka

Datum so 27. 01. 2024 Čas 19:00 Místo AKCE Rezervace vstupenek Rezervace

Místo konání: Střelnice VELKÝ SÁL

Pořádá Tým Batteo

Srdečně Vás zveme na 3. ročník benefiční módní přehlídky, tentokrát s názvem Breathe in and dive (Nadechni se a plav). Cílem letošního ročníku je opět darovat veškerý výtěžek z přehlídky české nadaci dejme dětem šanci (https://www.dejmedetemsanci.cz), která ulehčuje dětem a mladým lidem z dětských domovů přípravu a vstup do samostatného života.

Dnešní doba nás nutí neustále někam pospíchat a přemýšlet nad věcmi často hodně dopředu. Pojďte se s námi jeden večer zastavit, nadechnout se a ponořit se do přítomného okamžiku. Tématem letošní přehlídky je mimo jiné také péče o psychické zdraví, které je stejně důležité jako to fyzické. Děti z dětských domovů si s sebou nesou takové osudy, jež v mnohých případech ovlivňují jejich psychické zdraví velmi negativně. I o tom, jak se dá pomáhat v těchto svízelných situacích, bude letošní přehlídka.

Mezi jednotlivými přehlídkami se můžete těšit na doprovodný program v podobě krátkých přednášek a zajímavých rozhovorů.

Zakoupením vstupenky přispíváte přímo na aktivity nadace Dejme dětem šanci.Cena lístku zahrnuje: vstupné na přehlídku, welcome drink (alko/nealko), raut od firmy F-Gastro, vstup na afterparty (18+) a slosování lístků o hodnotné ceny.

VSTUPNÉ: 420 Kč

Těšíme se na Vás

Tým Batteo

Instagram: @_batteo

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
ACR design Pekviz Caffé Botta hudy.cz Kozí plácek 127 U Zvonu Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa Nemocnice Vrchlabí