Facebook

Program

Commedia dell'arte II

Datum po 02. 12. 2019 Čas 19:30 Místo DIVADLO Rezervace vstupenek Rezervace

Už vás nepustí systém k rezervaci? Přijďte v sedm, určitě něco vymyslíme...

Vaše Střelnice

Mechanická žena aneb Krize identity aneb Návrat do dětství

(ve stylu Commedia dell'arte II.) 

POZOR, VOLNÁ KASA - PŘEDSTAVENÍ NENÍ ZAŘAZENÉ DO PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY!

 
Náš milý partner inscenace:

Dottore (Pavel Liška) sestrojil Mechanickou ženu (Tatiana Vilhelmová / Gabriela Štefanová), která se zdá být splněním snu všech mužů - naprosto poslušnou sexy mašinou. Duchovní rozměr postrádající Pantalón (Roman Slovák) se tohoto stroje zmocní lstí. Přičiněním svých zaměstnanců Pedrolína (Tomáš Milostný )  a Franceschíny (Andrea Marečková / Gabriela Štefanová),  ale především díky vášnivému mstiteli a lamači ženských srdcí Leliovi (Marek Daniel), by o ni mohl opět přijít. Pokud se nestane chyba. Může umělá inteligence překonat tu lidskou? Může být žena na ženy a muž zapochybovat o svém mužství? Mohou zaměstnanci stíhat manželský život? Existují pilulky na zvětšování drůbeže? Kdy se stane z člověka kůň? A kdy debil? Tyto a spoustu dalších informací získáte při shlédnutí této excelentní komedie.

Představení je inspirováno postupy břitké renesanční lidové komedie, pro kterou jsou typické vyhraněné charaktery postav, dech beroucí příval děje a absolutní nepředvídatelnost. Dalšími stavebními kameny inscenace jsou hlubinná psychologie a výklad snů.  

Hrají:
Pavel Liška, Marek Daniel, Gabriela Štefanová, Andrea Marečková, Tomáš Milostný, Roman Slovák.
 
Vstupné: 250 - 320 Kč | Představení vyžaduje min. věk diváka 12 let  - děkujeme!

Partneři

ATL Elektro hudy.cz Pekviz Caffé Botta Havex auto Kozí plácek 127 Hendrych U Zvonu Hotel Labuť Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ACR design Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna