KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Lordi

Datum ne 15. 09. 2024 Čas 19:00 Místo DIVADLO Rezervace vstupenek Rezervace

Místo konání: Střelnice VELKÝ SÁL

Pořádá: bavsesnami.cz

Hrají: 

Martin Hofmann

Filip Rajmont

Peter Serge Butka

 
Vstupné: 
 
- řada 1,2,3,4,5,6,7,8,10,12 | 699 Kč
- řada 9,11,13,14 | 649 Kč
- řada 15,16,17 | 599 Kč
 
Pikantní komedie Oscara Wildea a Robbieho Rosse, kterou však nedokončili. Po 15 letech práce na rekonstrukci hry ji dokončili kreativci z okruhu NEXT PICTURE. V Praze byla uvedena ve světové premiéře. Text ve slovenském jazyce byl původně nabídnut českým hercům k přečtení s tím, že pokud by měli zájem hru nastudovat, bude přeložena do češtiny. Hercům se hra ve slovenském jazyce natolik zalíbila, že se rozhodli ji nastudovat a dále hrát ve slovenském jazyce. Hlavním důvodem byla „hravost“ a vtipnost slovenské verze.
 
​NEXT PICTURE uvádí tuto salonní divadelní komedii úspěšně již od března 2006. Prvních 40 repríz tohoto unikátního divadelního kusu se odehrálo na půdě Jindřišské věže. Poté se představení z kapacitních důvodů přesunulo do Café Teatru Černá Labuť, kde se odehrálo dalších beznadějně vyprodaných 90 repríz.  V současné době se  představení  hraje ve  Švandově divadle v Praze,  kde byla v roce 2019 uvedena 200. repríza. Lordi mají v Čechách své další scény – pravidelně jsou uváděni  v brněnském Divadle Bolka Polívky a v plzeňské Měšťanské besedě. Licenci na uvádění představení na Slovensku získal herec Maroš Kramár s kolegy Josefem Vajdou a Petrem Šimunem. V Čechách můžete v rolích Lordů vidět Martina Hofmanna, Filipa Rajmonta a Petera Serge Butka, který hru také režíroval.
 
Délka pořadu: 130 min. včetně přestávky

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
Picasso ACR design Petr Šuba Pekviz Caffé Botta hudy.cz U Zvonu Picasso Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ Ingtours ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa