kinovrchlabi.cz Facebook

Program

Marco Cinelli + Danny del Toro

Datum čt 07. 05. 2020 Čas 19:30 Místo KONCERT

KONCERT PŘESUNUT NA 3. LISTOPADU 2020. KDY SE NA VÁS OBA PÁNOVÉ VELMI TĚŠÍ:)

LONG LIVE BLUES....

hudební ukázka zde...

a nebo potom taky zde...

Marco Cinelli (oceněný BEST guitar UK 2018) a Danny del Toro (španělský harmonikář, který prošel různými hudebními styly od blues, jazzu, ragtime…) Duo, které před pár týdny získalo čerstvé ocenění "Best Acoustic Band of the Year 2019" 

Partner koncertu:

Danny del Toro se v roce 2007 rozhodl prožít americké dobrodružství, kdy se mu podařilo získat oporu v renomovaných klubech, jako jsou "Buddy Guy's Legends" a "Rosa's Lounge a Artist"; sdílel jeviště s Jamesem Wheelerem, Billym Branchem, Nelly Travisem... Po návratu pokračoval v hraní se svou madridskou kapelou Cotton Gang, se kterou vydal dvě alba: "Burnin'Hot" a " Live at Jazz Cries ". Nyní hraje v nejlepších klubech v Madridu. V roce 2010 ho blues přivedl do Londýna, kde se setkal a později spolupracoval s kapelou " 24 Pesos " pod vedením Juliana Burdocka . V roce 2014 nahráli album s názvem " Double Dare ". V roce 2019 společně s Marcoem Cinellim nahráli "Delta Overflowin" - dvanáct originálních písní, které pokrývají rozličné žánry americké hudby... Delta Overflowin '(2019) drží bluesový rekord v nejhlubším a nejpřirozenějším smyslu. Může obsahovat stopy evangelia, ragtime, spirituálů a jazzu... Hovoří o lásce, životě a samozřejmě o Blues.

Marco Cinelli, který byl časopisem Music Republic Magazine jmenován nejlepším kytaristou roku 2018, neustále koncertuje jako hlavní zpěvák a kytarista s The Cinelli Brothers.

Danny Del Toro, hrdě podporuje Seydel Harmonicas a je intenzivně aktivní jako performer v jeho vlastní kapele (Del Toro Blues Band), a také jako vedlejší spoluhráč předních zpěváků na moderní bluesové scéně (Little G. Weevil, Julian Burdock, Jonn Del Toro).

Vstupné: 200 Kč | studenti a senioři 150 Kč

NEČÍSLOVANÝ SÁL

Partneři

ATL Elektro hudy.cz Pekviz Caffé Botta Havex auto Kozí plácek 127 Hendrych U Zvonu Hotel Labuť Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ACR design Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna