KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Miroslav Donutil - Na kus řeči

Datum út 09. 04. 2024 Čas 19:00 Místo AKCE Rezervace vstupenek Rezervace

Místo konání: Střelnice VELKÝ SÁL

MIROSLAV DONUTIL  - Na kus řeči

/Pořádá Mamutagency/

MIROSLAV DONUTIL míří do Vrchlabí s novým programem!

Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V dubnu zavítá do Vrchlabí populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči.

 

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.

 

Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Vstupné: 500 Kč 

Úprava sálu je na žádost pořadatele Mamutagency bez elevace / rovné sezení. 

Děkujeme za pochopení. 

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
Picasso ACR design Petr Šuba Pekviz Caffé Botta hudy.cz U Zvonu Picasso Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ Ingtours ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa