KD Střelnice Kino Vrchlabí Instagram Facebook

Program

Richard Müller koncert

Datum čt 14. 12. 2023 Čas 19:00 Místo KONCERT Rezervace vstupenek Rezervace

Místo konání: KD Střelnice - velký sál

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

Richard Müller

Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.

POSLECH ZDE

 

Hudební kariéru započal v polovině 80. let se svojí skupinou Banket, v roce 1992 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek.

Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.

Jeho nejnovějším hudebním počinem je album Čierna labuť biela vrana, které vyšlo v roce 2022 a těší se kladnému přijetí fanoušků i hudebních kritiků.

Vstupné: 1200 Kč.

Informace k úpravě sálu: 

Prvních 10 řad je umístěno na rovině, od 11 řady začíná elevace, lichá řada je vždy první na stupni. Zvukař je v řadě 15, 16 uprostřed. 

 

Partneři

Škoda Auto
Generální partner vrchlabského hudebního léta
Partner kultruního domu střelnice
Picasso ACR design Petr Šuba Pekviz Caffé Botta hudy.cz U Zvonu Picasso Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ Ingtours ATL Elektro Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna Kněžická chalupa