Facebook

Program

Strakaté BAJKY

Datum ne 29. 09. 2019 Čas 15:30 Místo POHÁDKA Rezervace vstupenek Rezervace

Zahajovací pohádka Kulturního domu Střelnice

V sezoně 2019/2020 se děti můžete těšit na 13 nedělních pohádek vždy od 15.30.

STRAKATÉ BAJKY

Pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii a teď přijeli k Vám se svým představením „Strakaté bajky.“ Kratičkými bajkami inspirovanými mistry Ezopem a Jeanem de la fontaine, Vás nejen pobaví, ale přinesou Vám i mravní ponaučení. Komedianti pohotově střídají role i kostýmy zvířátek, na jejichž charakterech nastaví dětem zrcadlo lidských vlastností. Každá bajka končí ponaučením jasně pochopitelným pro dětského diváka.

Uvidíte například typicky známou bajku „O lišce a sýru“, ale i méně známé bajky, např.: „O dvou kočičkách a netopýrovi“ a spoustu jiných. Pohádka rozvíjí dětskou fantazii i pomoci rytmických a snadno zapamatovatelných písniček. Děti se mohou těšit, že se do představení aktivně zapojí a domů si tak odnesou nejen zážitek z pohádky, nové písničky, ale i hlubší pohled na svět.

Vstupné: 70 Kč, předplatitelé sk. PP vstup zdarma, 4+ (pohádka je srozumitelná pro nejmenší zkušené divadelníky)

PŘEDPLATNÉ NA CELOU SEZONU SI MŮŽETE ZAKOUPIT V KANCELÁŘI KD STŘELNICE.

Partneři

ATL Elektro hudy.cz Pekviz Caffé Botta Havex auto Kozí plácek 127 Hendrych U Zvonu Hotel Labuť Jona drinks CAPARTI Srub pod Medvědínem ČEZ ACR design Kavárna 7 štítů profi-sklo.cz Light Guide Systems Česká spořitelna